Başarı Hikayesi
     

 Arcadium avm ve Taşeli İnşaatın sahibi Sayın; Teoman Karaduman villasının dekorasyonunda İdeal Yapı Dekorasyoni tercih etmiştir.

Sayın Teoman Karaduma; nın villasının temelden çatıya tüm dekorasyon işleri ideal yapının seçkin ve uzman ekibiyle müşterimizin istekleri doğrultusunda günümüzün değişen ve gelişen dekorasyon teknikleri dikkate alınarak tam bir ekip ruhu içinde başarıyla tamamlanmıştır. (Beysukenr st.)


Gençlerbirliği külübü bşk. Sayın; İlhan CAVCAV evinin sineklik sistemleri ve duşakabin işlerinde İdeal Yapıyı seçmişti.

Sayın; İlhan CAVCAV' ın evinin pencerelerine ithal mekanizmalı stor sineklik uygulaması yapılmış kapılarına özel pilise sineklikler takılarak her türlü haşere böcek geçişine önlenmiştir. Evin banyosuna lüx seri duşakabin takılmıştır.(Avrupa mahallesi.)


Yüksek mühendis Sayın; Talat Günsoy evinin anahtar teslim dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Evin boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. , duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın seçkin kadroları tarafından söz verilen tarihte başarıyla tamamlanmış eve yeni bir soluk ve ahenk getirilmiştir.(cinnah caddesi)


Ülkemizin seçkin yazarlarından Sayın; Bekir Coşkun villasının sinelik, duşakabin, pakpen pvc, cam balkon ve boya işlerinde ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın;  Bekir Coşkun; nun villasında iç duvarlara saten boya uygulaması yapılmış tavanlar tavan boyası ile boyanmış pencerelere haşere ve böcek geçişini engellemek için sineklikler monte edilmiş balkona cam balkon uygulaması yapılmış banyoya lux seri duşakabin monte edilmiştir.(beysukent st)    


Ankamall avm kurucu başkanı sayın Kemal Çılav villasının dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Sayın; Kemal Çılav;ın villasının A dan Z ye tüm dekorasyon işleri İdeal yapının işini severek ve önemseyerek yapan usta ekibi tarafından  koşuşsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır. (Konutkent st.)


Sayın, bakanımız ErkanMumcu; villasının dekorasyonunda İdeal Yapı Dekorasyoni tercih etmiştir.
Sayın; Erkan Muncu'nun villasının dekorasyonu ideal yapının işinde son derece profesyonel genç dinamik ekibiyle müşterimizin istek ve önerileri doğrultusunda    akılcı ve pratik çözümler kullanılarak  söz verilen zamanda başarıla tamamlanmıştır. (Hekimköy  st.)Ülkemizin en büyük mimarlık ofislerinden Yazgan Mimarlığın sahibi yüksek mimar Sayın Kerem Yazgan villasının dekorasyonunda ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın; Kerem Yazgan;ın villasının iç ve dış cephe boya; mantolama, banyo yenileme, cam balkon; duvar kağıdı, kartonpiyer,  laminant parke ve anahtar teslim dekorasyon işleri ideal yapının seçkin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır. (Birlikkent st. )100. yıl hastanesinin sahibi op. Dr Talat Aydın villasının dekorasyonunda ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın; Talat Aydının evinin saten boya; parke, çatı, pakpen pvc, cam balkon, tamirat ve tadilat işleri İdeal Yapının uzman ekibiyle söz verilen tarihte yapılmıştır.


Sayın e. Bakanımız;  Şener Battal villasının boya işlerinde ideal yapıyı tercih etmiştir.
Duvar ve tavanların gerekli alcı tamirleri yapılarak ideal yapının seçkin boyacı kadrosu ile villanın silinebilinir saten boyası  müşterimizin istekleri doğrultusunda kusursuz bir biçimde yapılmış villaya yeni bir ahenk getirilmiştir.Boya markası olarak filli boya tercih edilmiştir.(Mutluköy st.)


Tepe grup Genel müdürü Sayın Ömer Aslan dairesinin boya ve laminant parke işlerinde İdeal Yapı Dekorasyoni tercih etmiştir.

Dairenin içindeki eşyalar hışır örtülerle örtülerek gerekli koruma önlemleri alınmış duvar ve tavanların alcı tamirleri yapıldıktan sonra müşterimizle uyum içinde uygulanacak boya renkleri seçildikten sonra silikonlu saten boya ile boyanmıştır. Dairenin zemini 10 yıl garantili floorpan laminant parke uygulanmıştır. (Koru st.)


E Korgeneral Sayın; İsmail Hakkı Pekin evinin boya ve dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Dairenin boya, laminant parke, kartonpiyer, banyo yenileme; pvc işleri ideal yapının deneyimli ustaları tarafından hızlı, çok yönlü ve alternatif çözümler üretilerek başarıyla yapılmıştır. (Oyak 3 st.)


Danıştay Başsavcısı Sayın; Mevlüt Çetinkaya evinin tamirat ve tadilat işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Dairenin boya, sistire cila; kartonpiyer; banyo yenileme, cam balkon; duvar kâğıdı işleri ideal yapının deneyimli ekibiyle fonksiyonel çağdaş yenilikçi çözümler üretilerek yapılmıştır. (Gökkuşağı apt.)


Değerli öğrenmeniz Sayın Hülya Kazancı villasının dekorasyonunda İdeal Yapı Dekorasyoni tercih etmiştir.  

Villanın dış cephe mantoluma; boya, parke, kartonpiyer, alcı, pakpen pvc, duşakabin, ithal vinil duvar kağıdı işleri firmamızın seckin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır.( Agora Evleri.)


Başkent üniversitesi dekanı Sayın; Mustafa Kuru evinin dekorasyonunda İdeal Yapı Dekorasyoni tercih etmiştir. 

Dairenin boya, parke, fayans, kartonpiyer, mantolama, duvar kağıdı, banyo yenileme,pakpen pvc, sineklik, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın işini en ince ayrıntısına kadar bilen profesyonel usta kadrosu tarafından başarıyla yapılmıştı.


WEB : www.idealyapidekorasyon.com